Olympic Cool-Cap sistēma

Olympic Cool-Cap® sistēma nodrošina selektīvu galvas dzesēšanu ar maigu sistēmisku hipotermiju, novēršot hipoksiski-išēmiskās encefalopātijas (HIE) neiroloģisko traumu smagumu. To panāk ar galvas dzesēšanu un vienlaicīgu pārējā ķermeņa apstarošanu ar siltumu. Procedūras laikā sākotnējās atdzesēšanas un dzesēšanas fāzēs zīdaiņa rektālo ķermeņa temperatūru vada ar cepures ūdens temperatūras palīdzību.

Ražotājs: NATUS Medical Incorporated, ASV

Produkta apraksts

Olympic Brainz Monitor

Ierīce ir paredzēta smadzeņu vispārējā stāvokļa monitorēšanai, krampju monitorēšanai un biežuma pierakstam, hipotermijas ārstēšanas procedūras efektivitātes monitorēšanai intensīvās terapijas nodaļās, operāciju zālē, saņemot aEEG/EEG signālus. To var lietot arī smadzeņu aktivitātes novērošanai miega laikā priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem ar HIE.

Ražotājs: NATUS Medical Incorporated, ASV

Produkta apraksts

ALGO 3i dzirdes skrīninga sistēma

Jaundzimušo dzirdes skrīninga sistēma ar augstu klīnisko precizitāti, kas paredz pilnīgu dzirdes ceļu skrīningu ar vienu vienkāršu darbību.
• Atšķirībā no citiem skrīneriem, ALGO 3i ierīce vienlaicīgi parāda abu ausu rādītājus.
• Unikāla SpeedScreen funkcija ļauj vadīt pārbaudi, kamēr tiek ievadīta pacienta informācija.
SmartHelp sistēma piedāvā dažādus uzgaļus atkarībā no jūsu vajadzībām.
• Krāsu, grafisks displejs viegli jūs vada cauri skrīninga procesam.
• Pilnīgi automatizēti, objektīvi rezultāti, kuri neprasa interpretāciju.
• Pilnīgi standartizēti, pirmsskrīninga parametri - nav jāveic nekāda uzstādīšana.

Ražotājs: NATUS Medical Incorporated, ASV

Produkta apraksts

BiliTx fototerapijas sistēma

Fototerapijas sistēma ar jauno  Photon engine LED tehnoloģiju. Tai raksturīga augsta starojuma intensitāte ar ilgu diodes mūžu (~20000 darba stundas) un ļoti zemu strāvas patēriņu. Aparāta svars ir tikai 1,13 kg. Tas neizstaro ultravioleto un infrasarkano staru viļņus, kuri var apdraudēt bērna veselību. Aparāts ir draudzīgs bērnu attīstošai aprūpei un krūts barošanai. Mēs rekomendējam iegādāties šo aparātu kopā ar Joey dozimetru starojuma intensitātes mērīšanai.

Ražotājs: Philips-Respironics, ASV

Produkta apraksts

BiliChek neinvazīvs bilirubīna analizētājs

BiliChek ļauj viegli izmērīt kopējo bilirubīna seruma līmeni - bez asins parauga, bez sāpēm, bez gaidīšanas, bez infekcijas riska. Nav labākas alternatīvas par šo. Izmantojot gaismu adatas vietā, BiliChek ļauj pārbaudīt bilirubīna līmeņus neatkarīgi no dzimuma, gestācijas vecuma vai ķermeņa svara un bez nepieciešamības ņemt asins paraugu. Jaundzimušajam pieskaras tikai ar maināmu plastmasas uzgali, tādējādi BiliChek viegli samazina infekciju un kontaminācijas risku.

Ražotājs: Philips-Respironics, ASV

Produkta apraksts
 

SenTec transkutānā CO2 mērīšana

Ar SenTec ierīci var noteikt pCO2, saturāciju SpO2, pulsu un pletizmogrammu. Tās priekšrocības ir precīzs un ātrs mērījums un ērta un droša sensora uzlikšana. Sensora svars ir tikai < 3 g.

To var izmantot neonataloģijas nodaļās, pēcoperāciju nodaļās, pulmonoloģijas nodaļās, miega laboratorijās, pacientu transportam, neinvazīvai ventilācijai, dažādām procedūrām (bronhoskopija), augstfrekvences ventilācijai, pēc ekstubācijas, pretsāpju terapijai (opiātu titrēšanai), HOPS pacientu skābekļa titrēšanai.

Ražotājs: SenTec AG, Šveice

Produkta apraksts

AKTUĀLI

RAKSTIET MUMS
* Obligāti aizpildāmie lauki!