Wee Thumbie® knupīši mazuļiem līdz 30. gestācijas nedēļai

Tikai lietošanai slimnīcās. Wee Thumbie® ir pirmais knupis, kurš paredzēts zīdaiņiem ar mazu svaru līdz 30. gestācijas nedēļai. Knupja forma atgādina rokas īkšķi, tādējādi veicinot zīšanas refleksus, kurus zīdainis parastā gadījumā iemācās dzemdē. Knupja gals ir izveidots tā, ka tas paliek bērna mutē. Knupja periorālā maliņa palīdz knupim atrasties mutes centrā, dodot vietu mutes vai deguna zondei. Kad bērnu sāk barots ar krūti vai pudeli, ir jāpāriet uz Wee Soothie vai Soothie knupi.
Iepakojumā 100 gb. Pieejami zilā un violetā krāsā.

Wee Soothie® knupīši mazuļiem no 30. - 34. gestācijas nedēļai

WeeSoothie® knupis domāts bērniem no 30. līdz 34. gestācijas nedēļai, kamēr tie atrodas slimnīcā. Iegriezums ļauj izmantot CPAP, mehānisko ventilāciju vai zondi. Knupis ir viengabala un atbilst stingrākajām ASV Pediatrijas akadēmijas vadlīnijām. Tas nomierinās lielāko daļu bērnu, kad tie būs sekmīgi pabaroti. Knupji ir ar dabīgu un vaniļas smaržu, kā arī dažādās
krāsās. Iepakojumā 100gb.

NICU Soothie® knupīši mazuļiem pēc 34. gestācijas nedēļas

NICU Soothie® ir lielisks knupis bērniem pēc 34. nedēļas, kuri tiek sekmīgi baroti ar krūti un/vai pudeli. Iegriezums ļauj izmantot CPAP, mehānisko ventilāciju vai zondi. Pieejani ar dabisku un vaniļas smaržu.
Iepakojumā 100gb.

Soothie® slimnīcās un mājās izmantojami knupīši mazuļiem bez zobiem

Soothie® domāti bērniņiem bez zobiem. Tiem ir viengabala konstrukcija un tie gatavoti no lateksu nesaturoša silikona. Soothie knupīši ir pieejami 100gb iepakojumā vai arī kārbās pa 25 gab.

Super Soothie® slimnīcās un mājās izmantojami knupīši mazuļiem ar zobiem

SuperSoothie® domāts bērniņiem ar zobiem. Tie ir tāda paša izmēra kā Soothie®, bet ar biezākām sieniņam lielākai drošībai. Tiem ir viengabala konstrukcija un tie gatavoti no lateksu nesaturoša silikona.
Pieejami 100 gb. iepakojumā, kā arī  25 gb. kārbā.

Sweet-Ease NATURAL saharozes šķīdums mazuļu nomierināšanai

Sweet-Ease® NATURAL ir 24% saharozes līdzeklis, kas tiek izmantots, lai nomierinātu un atvieglotu sāpes līdz 6 mēn. veciem zīdaiņiem medicīnisku manipulāciju laikā slimnīcās.
Sastāvs: 24% cukurs, 76% ūdens.
Sweet-Ease® NATURAL ir līdzeklis bez konservantiem, kas sastāv no attīrīta ūdens un cukura.
Trauciņš ir piemērots knupīša iemērkšanai šķīdumā.

WeeSpecs® foto terapijas brilles bērna acu aizsardzībai

WeeSpecs® aizsargbrilles ir taisītas no īpaši mīksta, hipoalerģiska materiāla un ir viegli pielāgojamas zīdaiņa galvai. Īpašā forma samazina spiedienu uz zīdaiņa acu āboliem un ļauj bērniņa acīm un plakstiņiem brīvi kustēties.Cenas:

99071-01 WeeSpecs®, Preemie, galvas apkārtmērs <28cm, N50 70,00Ls* 99,40 EUR*
99071-02 WeeSpecs®, Small, galvas apkārtmērs 28-34cm, N50 83,00Ls* 117,86 EUR*
99071-03 WeeSpecs®, Medium, galvas apkārtmērs >34cm, N50 94,00Ls* 133,48 EUR*

* Cenas norādītas bez PVN 12%

WeeSight® Transilluminator - labākai zīdaiņu vēnu redzamībai

Wee Sight® Transilluminator palīdzēs Jums atrast smalkās zīdaiņu vēnas, lai ieliktu IV katetrus. Stiprā LED gaisma caurspīd vēnas, bet neizstaro siltumu, padarot ierīci drošu maigajai zīdaiņu ādai. WeeSight® Jūs varat novietot uz virsmas vai arī turot to plaukstā apspīdēt bērniņa ekstremitātes. Tas ļauj vēnu punkciju veikt vienai personai.
Specifikācija:
•    Komplektā 2 AA sārma baterijas
•    2. klases LED
•    Gaismas viļņa garums: 629 nm

Cena:

1017920 Wee Sight® Transilluminator 60,00Ls* 85,20 EUR*

* Cena norādīta bez PVN 12%

AKTUĀLI

RAKSTIET MUMS
* Obligāti aizpildāmie lauki!