Gel-E Donut™ mīksts gēla spilventiņš

Tas palīdz samazināt imobilizētu bērnu ādas bojājumus. Ļoti mīkstais poliuretāna apvalks pildīts ar unikālu želeju, kas nodrošina mīkstu atbalsta virsmu. Gel-E Donut™ palīdz ilgstošas imobilitātes gadījumos kad pacienta bieža pārvietošana ir kontrindicēta. Gel-E Donut™ pieejams trīs izmēros: Preemie, Standard un Adult. Katra izmēra diametrs ir nemainīgs: 17,8cm. Spilventiņa biezums atšķiras atkarībā no izmēra.
Iepakojumā 12 gb.

B³ Better Bendy™ pakaviņi priekšlaicīgi dzimušu bērniņu pozicionēšanai

Jaunais, daudzreiz lietojamais B3 (Better Bendy pakaviņš) ir lokāms priekšlaicīgi dzimušu zīdaiņu pozicionēšanas līdzeklis, ko izmanto, lai tos pareizi novietotu. B3 ir ievietots ilgstoši izmantojamā, viegli tīrāmā poliuretāna apvalkā. Bendy unikālais dizains ļauj tam palikt savā vietā, kamēr aprūpētājs to nepārvieto. Tas arī atbalsta mazuļa muskuļu un skeleta sistēmu, tajā pašā laikā nodrošinot robežas, kas mazulim vajadzīgas, lai justos droši.
Priekšrocības:
• Palīdz pielāgot zīdaiņa pozicionēšanu kā mātes dzmedē.
• Atbilstoša pozicionēšana var palīdzēt saglabāt pareizo liekumu, palielinot mazuļa drošību un komfortu , kā arī veicināt mazuļa nomieirnāšanos.
• Atbalsta mazuli pozīcijā guļus uz sāniem un uz muguras.

Heel Snuggler™ zīdaiņu papēžu sildītājs

Tas ir vienīgais zīdaiņu papēža sildītājs, kas radīts, lai pilnībā atbilstu zīdaiņa papēdim un stingri turētu to vietā. Unikālais patentētais dizains ir taureņa formā un tam ir mīkstas siksniņas. Jaunais dizains nodrošina pastāvīgu visas pēdas un papēža sildīšanu pirms duršanas procedūras papēdī. Heel Snuggler ir pildīts ar netoksisku, no pārtikas vielām ražotu materiālu, kas atbilst NANN (ASV Neonatālo māsu asociācijas) ieteiktajām ādas kopšanas vadlīnijām.

AKTUĀLI

RAKSTIET MUMS
* Obligāti aizpildāmie lauki!