Philips-Respironics pilnā sejas maska PerforMax
   
PerforMax pilnā sejas maska paredzēta, lai veidotu pacienta interfeisu neinvazīvās ventilācijas pielietošanai. Maska ir pielāgota sejas formai, līdz ar to  tā labi piekļaujas sejai palielinot pacienta komforta līmeni un vienkāršojot maskas uzlikšanu, saīsinot sagatves laiku procedūras veikšanai. Tā, kā PerforMax ir labi caurredzama, tad arī pacientam samazinās klaustrofobijas sajūtas.Maska ir paredzēta daudzkārtējai lietošanai mājas apstākļos vai  slimnīcas/ veselības aprūpes vidē.
PerforMax maskas ir paredzētas pieaugušajiem un bērniem, kas sanieguši  7 gadu vecumu vai 20 kg svaru.
Maskai iespējams pievienot izelpas leņķi (Entrainment elbow (EE)); standarta leņķi (Standart elbow (SE)), bronhoskopijas leņķi (Bronchoscopy elbow (BE)).
 

Philips-Respironics orāli-nazālā maska AF 531
   
AF 531 ir videi draudzīga Respironics trešās paaudzes maska. AF 531 orāli-nazālo masku pamatā izmanto stacionārā neinvazīvai  ventilācijai. Tai ir ērta lietošana pateicoties galvas aprīkojuma stiprinājumiem, kas nodrošina maskas stabilu pozīciju procedūras laikā. Masku iespējams operatīvi uzlikt, kas īpaši nozīmīgi ir pēc ķirurģisku operāciju atveseļošanās periodā un ilgstošas neinvazīvās ventilācijas pacientiem.
Aprīkojumā ietilpst AF531 maskas izmēra pielāgošanas lineāls, kurš atrodas atsevišķā iepakojumā, novēršot nepieciešamību atvērt AF531 maskas iepakojumu, samazinot inficēšanās iespēju. Masku iespējams uzglabāt tam paredzētā konteinerā, nodrošinot infekcijas kontroli un vispārējo higiēnu.
Ir divu veidu galvas stiprinājumi: CapsStrap galvas stiprinājums un Četru punktu galvas stiprinājums.
 

Izelpas leņķis (Entertainment elbow (EE))

Izelpas leņķim ir iebūvēts izelpas un gaisa vadīšanas vārsts. Ar izelpas leņķa palīdzību maska tiek savienota ar elpināšanas kontūru.  Pateicoties atvērtajam vienvirziena vārstam, tiek nodrošināta nepārtraukta plūsma no ventilatora.
Izelpas leņķis ir caurspīdīgā krāsā.
EE leņķi iespējams lietot tikai ar Philips-Respironics ventilatoriem.
 

Standarta leņķis (Standart Elbow (SE))

Standarta leņķis paredzēts visiem dubulto elpināšanas kontūru (dual circuit ) aparātiem, kuru izelpas vārsts neatrodas maskā. Standarta leņķis ir zilā krāsā.
SE leņķi iespējams lietot ar citiem (dažādu firmu) ventilatoriem.
 

Dzintarkrāsas leņķis (Leak 2)

Dzintarkrāsas leņķim ir iebūvēts izelpas un gaisa vadīšanas vārsts.  Šim leņķim ir vienmērīga plūsma. Dzintarkrāsas leņķis ir veidots ar lielāku noplūdes funkciju. Uzlabota ogļskābās gāzes izvadīšana.
Leak 2 leņķi lieto tikai ar Philips-Respironics ventilatoriem.
 

Bronhoskopijas leņķis (BE)

Bronhoskopijas leņķis paredzēts neinvazīvai ventilācijai bronhoskopijas procedūras laikā. Pateicoties šādam risinājumam bronhoskopijas laikā ir iespējams novērst smagus elpošanas paasinājumus. Bronhoskopijas leņķa priekšrocības ietver iespēju uzturēt pozitīvā spiediena  ventilāciju, okigenāciju un novērst elpceļu kollapsu procedūras laikā.
Bronhoskopijas leņķis ir zaļā krāsā. Tam ir atvere, kas paredzēta bronhoskopa ievadei.
 

Standarta izsmidzināmais leņķis ar Aerogen NIVO nebulaizeru

Ir iebūvēts izelpas un gaisa dzīšanas vārsts. Nodrošina izsmidzināšanas terpiju neinvazīvās ventilācijas laikā caur masku. Aerogen TM Pro-X kontrolieris nodrošina efektīvu zāļu inhalāciju visiem, kuri saņem neinvazīvu pozitīva spiediena ventilāciju. Medikamentu izsmidzināšanas laikā nav nepieciešams atvienot elpināšanas kontūri. Kā  arī iespējams medikamentus izsmidzināt pacientam atrodoties guļus vai stāvus pozīcijā.
Praktisks izmērs un skaidri saredzema medikamentu izsmidzināšana.
 

Philips-Respironics orāli-nazālā maska ar gēla spilvenu AF 811

AF 811 vienreizlietojamā orāli – nazālā maska apvienojot mīkstu gēla atbalstu ar padevīgu silikona polsterējumu garantē ilgstošu komfortu, kas pacientam nav mazsvarīgi. Gēla atbalsts vienmērīgi sadala spiedienu uz sejas un silikona atloka polsterējums ar minimālu spiedienu ap deguna pamatni.
CapStrap galvas aprīkojums, kas ir apvienojumā ar AF 811 masku, nodrošina papildus stabilitāti un komfortu. Kā arī CapStrap galvas aprīkojuma sistēma vienkāršo maskas lietošanu un pacientu aprūpi ikdienā.
AF 811 maska ir pieejama trīs izmēros, lai būtu iespējams piemērot plašākai pacientu grupai.
 

Philips-Respironics maska AP 111
   
AP 111 maska paredzēta neinvazīvai ventilācijai. Ātra un ērta maskas izmēru maiņa un montāža. Pilnu komplektu var ātri uzstādīt. Skaidrs redzamības lauks.
 

Philips-Respironics maska PN 831
   
PN 831 maska paredzēta neinvazīvai ventilācijai, kas izstrādāts pediatriskiem pacientiem sākot no 1 gada vecuma līdz 7 gadu vecumam. Maskai esošais gēla „spilvens” nodrošina maigu polsterējumu jutīgai ādai. SoftCap galvas aprīkojums izplata spiedienu vienmērīgi pa lielu virsmu, nodrošinot maskas stabilizāciju. Katrs PN 831 maskas iepakojums iekļauj  četrus „spilventiņa” izmērus.
 

AKTUĀLI

RAKSTIET MUMS
* Obligāti aizpildāmie lauki!