Tvaika autoklāvu аr frakcionētо vakuumu (>1 StE pēc EN 285, B klase, saskaņā ar EN ISO 13060) dobās ielādes ciklu bioloģiskā pārbaude ar PCD atbilstošu  EN 867-5 (Hollow load)

Lai veiktu šo pārbaudi, pie Jums ieradīsies mūsu pārstāvis. Tas notiek ar G. Stearothermophilus 10^5 KVV/ml saturošu ampulu kuru tiks ievietota īpašā ierīcē, kura saucās PCD (process challange device) atbilstoši Hollow load pēc EN 867-5. Pēc tam šī ierīce tiks  novietota visgrūtāk sterilizējamā vietā. Pēc sterilizācijas procesa beigām, ampula tiks nosūtīta uz laboratoriju pārbaudei. Pārbaudei tiek izmantotas divas ampulas, no kuriem viena ir jānosterilizē un otrā ir kontrole.

Pakalpojuma cena ir 30 Ls (42,60 EUR) + PVN 21%
Katra nākošā pārbaude tajā pašā dienā - 10 Ls (14,20 EUR) + PVN 21%

 

Mini-Bio-Plus pašattīstošie bioloģiskie indikatori (SCBI)

Tvaika autoklāvu bez frakcionētā vakuuma (N, S klases saskaņā ar EN ISO 13060) bioloģiskā pārbaude

Pārbaude notiek ar G.Stearothermophilus 10^5 KVV/ml saturošu stripu, kuru Jums jānovieto visgrūtāk sterilizējamā vietā. Ja izmantojat savā darbā iepakojumus, tad ievietojiet stripu iepakojumā. Pārbaudei saņemsiet 3 stripus, no kuriem 2 ir jānosterilizē un trešais ir kontroles strips.

Pakalpojuma cena ir 20 Ls (28,40 EUR) + 21% PVN

Karstā gaisa sterilizatoru bioloģiskā pārbaude

Pārbaude notiek ar B. Atrophaeus 10^6 KVV/ml saturošu stripu kuru Jums jānovieto visgrūtāk sterilizējamā vietā. Ja izmantojot savā darbā iepakojumus, tad ievietojot stripu iepakojumā. Pārbaudei saņemsiet trīs stripus, no kuriem divi ir jānosterilizē un trešais ir kontrole.

Pakalpojuma cena ir 20 Ls (28,40 EUR) + PVN 21%.

Funkcionāla tvaika sterilizatora penetrācijas spēju pārbaude, izmantojot ķīmiskos indikatorus un PCD komplektu (tikai >1 StE pēc EN 285, B klase, saskaņā ar EN ISO 13060)

Mēs piedāvājam Jums pārbaudīt cik labi tvaiks penetrē dobos ķermeņus, izmantojot īpašu PCD komplektu, kurš sastāv no 9 testa ķermeņiem (PCD) ar indikatoriem. PCD ir ar dažādām penetrācijas grūtības pakāpēm, kas atbilst dažādās medicīnas nozarēs pielietotu instrumentu tipiskām sterilizācijas ielādēm.  Šī pārbaude ir ieteicama frakcionētā vakuuma tvaika autoklāviem īpaši, ja sterilizējat dobus, sarežģītas formas instrumentus.

Pēc pārbaudes saņemsiet protokolu.

Pilna pārbaude maksā 30 Ls (42,60 EUR) + PVN 21%.

Sazinieties ar mums pa tel. 67161039,

vai rakstiet uz info@remedine.lv lai saņemtu šos pakalpojumus.

Lūdzu sekojiet līdzi instrukcijām pavadlapā. Jūs saņemsiet laboratorijas slēdzienu, ja sterilizatoram ir veikta bioloģiskā pārbaude nedēļas laikā, pēc to nosūtīšanas uz laboratoriju. Cenās neietilpst transporta pakalpojumi, ja  mūsu pārstāvim jādodas pie Jums.

Pateicamies par sadarbību ar mums!

AKTUĀLI

RAKSTIET MUMS
* Obligāti aizpildāmie lauki!